ثبت نام

بازدید سایت

بازدید سایت

بازید سایت

 

تنها روش مطمعن و تضمینی افزایش بازدید سایت و پایین آمدن رنک الکسا شما

این روزها با پیشرفت شبکه های مجازی ، سایت از بهترین منابع اطلاع رسانی می باشد . شما با استفاده از سایت خود می توانید در زمینه فعالیت خود از دیگران پیشی بگیرید . به هر میزان که سایت شما از فاکتورهای بالاتری برخوردار باشد میزان کسب درآمد شما نیز بهتر خواهد بود .

امروزه مانند قدیم افراد برای تهیه احتیاجات خود به بازار مراجعه نمی نمایند . امروزه بازار در اطلاعات سایت و شبکه های اجتماعی شما می باشد .

بدست آوردن این موفقیت برای شما دیر نیست ، گروه زیا سایت در تلاش است با استفاده از این مقاله به شما کمکی نمیاد .

کسب درآمد از سایت 

بسیاری از وب سایت ها حالت فروشگاهی داشته و با هدف ایجاد یک کسب و کار اینترنتی ایجاد شده اند. عده ای دیگر سایت های خدماتی بوده و در راستای ارائه کمک و خدمت به کاربران وب تلاش میکنند. سایت های خبری ، شرکتی و … نیز دیگر دسته بندی های سایت های اینترنتی را تشکیل می دهند.اما همه سایت ها در یک مسئله مشترک هستند و آن این است که نیاز به کاربران زیاد و ترافیک بالای بازدیدکنندگان دارند. ترافیک بالای سایت به منزله مشتری بیشتر و بهبود شرایط کاری سایت می باشد.

کسب درآمد از سایت شاید زمانی چندان قابل تصور نبود، اما این روزها با وجود میلیون ها سایت اینترنتی و افزایش روز افزون خرید اینترنتی و معاملات آنلاین که روز به روز هم به تعداد آنها افزوده میشود دیگر کسب درآمد از سایت کار دور از ذهنی نیست.
همونطور که میدونید هدف زیا سایت این هست که به شما نحوه راه اندازی کسب و کار آنلاین و کسب درآمد رو از سایت اینترنتی یاد بده، گرچه روش های مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت هست، اما روش هایی که در سایت کارنوین آموزش داده میشه نیاز به داشتن یک وب سایت اینترنتی داره.

برای داشتن یک سایت معتبر که بتوانید از طریق آن کسب درآمد کنید نیاز به بازدید سایت دارید

 

رتبه‌ی الکسا چیست؟

رتبه‌ی الکسا، برآوردی است که نشان می‌دهد سایت شما در مقایسه با تمام سایت‌های دیگر، چقدر محبوب است. رتبه‌ی الکسا به این پرسش پاسخ می‌دهد که: سایت من در مقایسه با سایت‌های دیگر، چه عملکردی دارد؟ توجه داشته باشید که این رتبه، مقیاسی نسبی است و رتبه‌ی الکسای سایت شما، فقط به ترافیک سایت و بازدید سایت بستگی ندارد و به تغییرات ایجاد شده در ترافیک سایر سایت‌ها نیز وابسته است.

تعداد بازدیدکنندگان سایت، چگونه بر رتبه‌ی الکسا تأثیر می‌گذارد؟

اگر تعداد بازدیدکنندگان سایت و رتبه‌ی آن را به صورت نموداری رسم کنید، شکلی مانند زیر خواهید داشت:

 

بهبود رتبه الکسا

در رأس این نمودار، سایت گوگل قرار دارد که تعداد بسیار زیادی از بازدیدکنندگان را دریافت می‌کند و رتبه‌ی الکسای آن در تمام کشورها یک است. سایت‌هایی مانند گوگل که در «رأس» شکل قرار می‌گیرند، در مقایسه با سایت‌هایی که در «دم بلند» و در انتهای دیگر قرار می‌گیرند، میزان بسیار بیش‌تری ترافیک دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید که به دلیل شکل توزیع بازدیدکنندگان، تغییر بسیار کوچک در تعداد بازدیدکنندگان سایت‌هایی که بر روی دم بلند قرار دارد، منجر به تغییر زیادی در رتبه‌ی الکسای آن سایت می‌شود.

اما هرچه به رأس نمودار نزدیک‌تر می‌شوید، برای بالا رفتن یک رتبه، به افزایش بیشتری در تعداد بادیدکنندگان نیاز دارید. یعنی میزان ترافیک سایتی با رتبه‌ی ۱۰ و سایتی با رتبه‌ی ۲۰۰، بسیار متفاوت است

افزایش بازدید وبلاگ و وبسایت بخش جدانشدنی نگرانی مدیران وبسایت ها میباشد.در این سری مقالات قصد داریم به شما روش های نوین افزایش بازدید را آموزش دهیم.تمامی روش های ارائه شده براساس تجربیات تیم سئوموز و مقالات انگلیسی میباشد.

افزایش بازدید دارای روش های گوناگونی میباشد.روش هایی که بعضی از انها به کلاه سیاه معروف هستند و بعضی روش های با تاثیر طولانی مدت به روش های کلاه سفید مشهور هستند.این روش ها از ابتدای ایجاد سایت ها و وبلاگ ها دچار تغییر شده اند هرساله براساس فاکتورهای گوناگونی همچون : بازخود کاربران,علایق کاربران و تغییرات اجتماعی این روش ها دچار تغییرات بزرگ و کوچکی می شدند.

از معروف ترین روش های افزایش بازدید که بین وبمسترها معروف و رایچ بوده است میتوان به تبادل لینک اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به یکی از مقاله های زیر کلیک نمایید

بیشتر بدانید :

  • کسب درآمد از سایت
  • راه اندازی کسب کار اینترنتی
  • شبکه های مجازی
  • الکسا چیست
  • افزایش بازدید سایت 

 

بازدید سایت – بازید سایت – بازدید سایت – بازدید سایت – بازدید سایت – بازدید سایت

بازدید سایت – بازید سایت – بازدید سایت – بازدید سایت – بازدید سایت – بازدید سایت

بازدید سایت – بازید سایت – بازدید سایت