ثبت نام

کامنت اینستاگرام

Like-Comment-Share

کامنت اینستاگرام 

تنها روش مطمعن و تضمینی افزایش لایک اینستاگرام 

 

 

بهترین میزان سنجش جذاب بودن پست ها در اینستاگرام ، کامنت ها یا نظرهایی است که بازدیدکنندگان و مخاطبان در زیر پست های ما میگذارند . مساله کامنت گذاری در مورد صفحات تجاری و صفحات کسب و کارها از اهمیت بیشتری برخوردار است . افزایش کامنت اینستاگرام می تواند یک قدم ما را به موفقیت و کسب درآمد بیشتر به شما کمک کند .

پس مشخصا یاد گرفتن و امتحان روش هایی که باعث افزایش کامنت گذاری در شبکه های اجتماعی خصوصا اینستاگرام میشود از اهمیت بالایی برخوردار است .

با این   راهکار برای افزایش کامنت اینستاگرام می توانید یک پله تا موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی بالاتر روید .

دکمه لایک و به اشتراک‌گذاری (share) صفحه شبکه اجتماعی خود را در وب‌سایتتان بگنجانید

برای اینکه گزینه لایک شبکه اجتماعی‌تان را در وب‌سایت خود قرار دهید، نیازی نیست که برنامه‌نویس ماهری باشید. احتمال دارد شخصی که از وب‌سایت شما بازدید می‌کند، یکی از آن چند صد میلیون نفری باشد که در روز وارد حساب شبکه اجتماعی خود شده است و بدین طریق شما یک فالوور را به آسانی به‌دست آورید. برای اشتگراک گذاری در صفحه وب خود کافی است متن زیر را در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید

 

 https://www.instagram.com/ziasite

به جای کلمه ziasite لطفا نام کاربری خود را بنویسید . کاربر بعد از کلیک بر روی url بالا وارد پیج شما می شود .

اگر به برنامه نویسی در حد کم تسلط دارید . می توانید با استفاده از پلاگین یا افزونه های سایت خود Social Media Flying Icons | Floating Social Media Icon را نصب نمایید که علاوه بر که علاوه بر اینستاگرام به بیشتر social ها دسترسی پیدا خواهید کرد . که مهمترین آنها

 

rssfeed    Instagram      Linkedin     Youtube    Pinterest   Google plus   Facebook       Twitter

می باشد که باکیلک بر روی هر کدام از انها وارد سایت شما میگردند . بازدیدکنندگان سایت از این طریق به شما دسترسی دارند؛. بهتر است روش‌های دیگر ارتباطی را نیز به آن‌ها معرفی کنید. لیست کامل و لینک تمام شبکه‌های اجتماعی را که در آن فعال هستید، در بخش «تماس با ما» قرار دهید.

با توجه به ضروری بودن ارائه ایمیل به شبکه‌های اجتماعی می‌توانید با همگام‌سازی لیست ایمیل‌های مشترکین شرکت با صفحه مجازی‌تان، آن‌ها ر در شبکه بیابید. همچنین برخی از افراد شماره تلفنشان را نیز در پروفایل خود قرار می‌دهند؛ بنابراین با همگام‌‌سازی لیست ایمیل‌ها و شماره تلفن‌های مشترکین می‌توانید فالوئرهای زیادی به‌دست آورید.

برای افزایش سریع کامنت اینستاگرام خود اینجا کلیک نمایید

 شبکه‌های اجتماعی خود را با هم همگام کنید

تمام حساب‌های کاربری خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف را با انتخاب گزینه integration همگام کنید. این کار به شما اجازه می‌دهد تا پستی را که به عنوان مثال در اینستاگرام می‌گذارید، به‌طور همزمان در سایر در سایر شبکه‌ها نیز قرار دهید. بدین شکل زحمت شما کمتر می‌شود و به‌طور مرتب همه شبکه‌های اجتماعی‌تان فعال باقی می‌مانند.

از گراف جست‌وجوی شبکه اجتماعی استفاده کنید (این سلاح پنهان شماست)

یکی از فالوئرهای خود را در مرکز شبکه‌ای تارعنکبوتی تصور کنید. جستجو بر مبنای گراف به شما اجازه می‌دهد تا از طریق شناخت دیگر پیج‌های لایک شده توسط آن فرد، او را بهتر بشناسید. این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا دریایی از افراد با ذهنیت مشابه را پیدا کنید. این روشی جالب و نبوغ آمیز برای گسترده‌تر کردن شبکه اجتماعی‌تان است.

الگوریتم های اینستاگرام 

اگر مثل ما به اپلیکیشن اینستاگرام اعتیاد ندارید، احتمالاً فردی هستید که چند روز یک بار به این اپلیکیشن سر می‌زنید. اگر بعد از چند روز اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید متوجه می‌شوید برخی از عکس‌‌هایی که در بالای صفحه قرار دارند، چند دقیقه‌ی پیش به اشتراک گذاشته ‌شده‌اند. در حالی که باقی عکس‌های بالای صفحه، متعلق به چند روز گذشته هستند.

در اینجا ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چرا عکس‌هایی که ۲ روز پیش پُست شده‌اند، به ترتیب زمان مرتب نشده‌اند و در ابتدای فید خبری قرار گرفته‌اند؟ خب، در پاسخ باید بدانید که اینستاگرام نیز مانند هر شبکه‌ی اجتماعی دیگری، اخیراً الگوریتم‌های خود را تغییر داده است و از روش دیگری برای نمایش ترتیب پست‌ها استفاده می‌کند.

در این مقاله قصد داریم شما را با الگوریتم جدید اینستاگرام آشنا کنیم و به شما بگوییم چگونه می‌توانید کاری کنید که پست‌هایتان در صدر فید خبری دیگران (همان اکسپلور اینستاگرام!) ظاهر شوند. در واقع، این روش‌ها به درگیر شدن فالوورها (Engagement) با پست‌های شما کمک می‌کنند. این امر در نهایت به افزایش کامنت اینستاگرام و لایک تصاویر منجر می‌شوند.

الگوریتم فید خبری اینستاگرام چگونه کار می‌کند؟

سال گذشته اینستاگرام اعلام کرد قصد دارد الگوریتم‌های خود را تغییر دهد و با صرف نظر از زمان به اشتراک گذاشتن پُست‌ها، روش دیگری را برای ترتیب نشان داده شدن پست‌ها انتخاب کند. روش جدید به این صورت است که برای هر کاربر پست‌هایی در صدر فید خبری قرار می‌گیرد که از طرف افرادی که برای او مهم هستند به اشتراک گذاشته شده باشند.

این موضوع کار بازاریابان شبکه‌های اجتماعی را سخت کرده است زیرا ۷۰% محتوای فید خبری مورد توجه کاربران قرار نمی‌گیرد و معمولاً کاربران بعد از مشاهده‌ی چند پست اول، باقی پست‌های موجود در فید خبری را نادیده می‌گیرند. اینجاست که عبارت Engagement یا درگیر شدن معنا پیدا می‌کند.

در واقع، اینستاگرام پُست‌ها را رتبه‌بندی می‌کند و آن‌ها را با توجه به رتبه‌شان اولویت‌بندی می‌کند. تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها از جمله مهم‌ترین مواردی هستند که روی رتبه‌بندی یک پست تأثیر می‌گذارند. به‌طور کلی ۳ فاکتور در رتبه‌بندی کردن پست‌ها توسط الگوریتم اینستاگرام در نظر گرفته می‌شود:

  1. تعداد لایک‌ها و کامنت‌‌های یک پُست اینستاگرام
  2. تعاملات کاربر با پُست‌های قبلی شما
  3. زمان به اشتراک گذاشتن پُست

اگر پست‌هایتان معمولاً توسط فالوورها مورد توجه می‌گیرد، مطمئناً نتیجه خوبی از فعالیت در اینستاگرام خواهید گرفت. هر چقدر افراد بیشتری پست‌های شما را لایک کنند یا برای آن‌ها کامنت بگذارند، احتمال نمایش آن‌‌ها در تب Explore نیز بیشتر می‌شود. به این ترتیب، افرادی که صفحه شما را فالو نکرده‌اند نیز می‌توانند عکس‌های پرطرفدار شما را ببینند.

پیش از آنکه شما را با ترفندهای جذب کامنت اینستاگرام آشنا کنیم، بهتر است به نکته‌هایی که در ادامه آمده است دقت کنید:

 

اگر برای شما نوع کامنت مهم می باشد ترجیحا مسابقات اخلاقی مطرح کنید 

یکی از راه های ترغیب مخاطب برای کامنت گذاشتن برگزاری مسابقات مختلف است .

البته طراحی مسابقه و نحوه برگزار کردن آن نیاز به کمی خلاقیت و نیروی خیال بافی دارد .

باید از روش هایی که برای مخاطب جذاب است ، او را تشویق کنید که در مسابقه کسب و کاری شما شرکت کند و جایزه بگیرد .

مثلا می توانید در هر هفته یا دو هفته یکبار مخاطب را ترغیب کنید که با گذاشتن کامنت یا فرستادن یک عکس با تم یا موضوع خاصی در مسابقه شما شرکت کند .

حتما یک جایزه خوب هم برای برنده ها در نظر بگیرید .

 

برای افزایش سریع کامنت اینستاگرام خود اینجا کلیک نمایید

اطلاعات کامل پست بنویسید 

برای جذاب شدن پست ها باید حرفه ای بنویسید . برای حرفه ای نوشتن باید از آدمهای حرفه ای استفاده کنید .

برای این منظور باید یا از تولید کننده های حرفه ای محتوا استفاده کنید.سعی کنید در اینستاگرام پست‌هایی با کیفیت و با ارزش به اشتراک بگذارید زیرا هیچ‌کس دوست ندارند برای عکس‌های خسته‌کننده کامنت بگذارد. بنابراین یا یک نفر را استخدام کنید که وظیفه‌ی تولید محتوای اینستاگرام‌تان را بر عهده بگیرد یا اینکه خودتان با استفاده از عکس‌ها و ویدئوهای جالب یک پروفایل جذاب بسازید.

کار را به متخصص بسپارید یا می توانید از اینفلونسر های اینستاگرام استفاده کنید .

داشتن مخاطب زیاد در کنار جذاب بودن پست ها ، می تواند عاملی برای افزایش کامنت اینستاگرام باشد .

کپشن های مناسب برای پست های خود بنویسید 

بهترین روش برای گرفتن کامنت ، نوشتن کپشن های مناسب ان فیلم ی عکس میباشد . کپشن های قابل فهم و جذاب بنویسید

از مخاطبان و بازدید کنندگان صفحه خود سوال بپرسید

یکی از بهترین روش ها برای ترغیب مخاطب برای کامنت گذاشتن ، پرسیدن سوال و به چالش کشیدن آنها است .

معمولا افراد کمی می توانند در مقابل وسوسه پاسخ گویی به سوالی خصوصا چالش برانگیز مقاومت کنند و به سوال پاسخ ندهند .

پس تا جایی که می توانید در انتهای پست ها از مخاطب سوال بپرسید .

 به مخاطب شوک وارد کنید 

شاید این راهکار یکی از جالب ترین راهکارهای افزایش کامنت اینستاگرام باشد.

پست های خنده دار بگذارید یا پست هایی که احساسات مخاطب را قلقلک بدهد .

این نوع محتوا ها معمولا به شدت و با سرعت بالایی وایرال یا ویروسی می شوند .

عطسه یکی از مخاطبان که جذب این پست شده می تواند ویروس کسب و کار شما را بین هزارن فرد دیگر پخش کند و آنها را به برند شما مبتلا کنند !

صفحه‌ی خود را عمومی کنید

به یاد داشته باشید اگر می‌خواهید پست‌هایتان بیشتر مورد توجه دیگران قرار بگیرد، باید صفحه‌تان را عمومی کنید تا کاربران با وارد شدن به پروفایلتان بتوانند عکس‌هایتان را ببینند. برای Public کردن صفحه باید در ابتدا وارد تنظیمات ایسنتاگرام شوید، روی علامت چرخ‌دنده‌ی بالای صفحه‌ی پروفایل بزنید و سپس روی Private Account کلیک کنید تا از حالت انتخاب خارج شود.

 

برای افزایش سریع کامنت اینستاگرام خود اینجا کلیک نمایید

نوتیفیکیشن‌های خود را روشن کنید

به اینستاگرام اجازه دهید به محض لایک شدن عکس‌ها یا کامنت‌هایی که برایتان گذاشته می‌شود، نوتیفیکیشن ارسال کند. در چنین شرایطی می‌توانید سریع کامنت‌های دیگران را بخوانید، آن‌ها را لایک کنید یا پاسخ دهید. فراموش نکنید هرچقدر تعامل بیشتری با کاربران داشته باشید، محتوایتان بیشتر در معرض دید فیدهای خبری قرار می‌گیرد.

برای این کار نیز باید ابتدا وارد قسمت تنظیمات شوید و بر روی Push Notification کلیک کنید. سپس مشخص کنید که دوست دارید از طرف چه کسانی نوتیفیکیشن دریافت کنید.

 عکس صورت انسان‌ها را منتشر کنید

سلفی‌ها بسیار پرطرفدار هستند و برای استراتژی اینستاگرام شما نیز مناسب‌ترند.

نتیجه‌ی تحقیقات آزمایشگاه‌های یاهو که روی بیش از ۱ میلیون پُست اینستاگرام انجام شده، نشان می‌دهد پُست‌هایی که صورت انسان‌ها در آن مشخص است ۳۲% بیشتر کامنت می‌گیرند و ۳۸% لایک بیشتری جذب می‌کنند.

هنوز دلیل این مسئله مشخص نیست، اما محققان احتمال می‌دهند دلیل آن این است که صورت انسان منبع ارتباط غیرکلامی است.
انسان‌ها دوست دارند بدون اضطراب به چهره دیگران نگاه کنند و نسبت به آن واکنش نشان دهند.

عکس حیوانات را به اشتراک بگذارید

تحقیقات زیادی در رابطه با اثبات موفقیت این روش صورت نگرفته.اما همان‌طور که می‌دانید و احتمالاً تا الان مشاهده کرده‌اید قرار عکس حیوانات در شبکه‌های اجتماعی بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد.

البته ما چنین کاری را برای شرکت‌ها و اکانت‌های رسمی پیشنهاد نمی‌کنیم.

 

برای افزایش سریع کامنت اینستاگرام خود اینجا کلیک نمایید